اساتید ماهان

امیر دژاکام متولد سال 1341 در کرمان است. تخصص های وی بازیگری، کارگردانی، نویسندگی و تدریس است. فارغ التحصیل دانشکده هنرهای زیبا در سال 1373، کارشناسی کارگردانی و دانشگاه تربیت مدرس در سال 1379، کارشناسی ارشد کارگردانی است.

سیمین امیریان نویسنده، کارگردان، مترجم، پژوهشگر و مدرس دانشگاه است.اولین تجربه کارگردانی وی در سال 1369 رقم خورده و تا کنون 16 اثر نمایشی بزرگسال و کودک را به روی صحنه برده است.

بهرام ابراهیمی متولد سال ۱۳۳۴ قم و کارشناس رادیو، تئاتر، سینما و تلویزیون است. او دانش آموخته کارشناسی نمایش با گرایش بازیگری و کارگردانی از دانشکده هنرهای دراماتیک است. بهرام ابراهیمی از سال ۵۲ و در سن هجده سالگی کار بازیگری را به‌طور حرفه‌ای با سریال «صخره سیاه» آغاز کرد.

نادر فلاح (زاده ۱ شهریور ۱۳۵۲ در کرمان)، بازیگر وکارگردان سینما، تئاتر و تلویزیون اهل ایران است.فلاح فعالیت‌های نمایشی خود را از سال ۱۳۶۸ درکرمان با بازی در نمایش‌های «دو به دل»، «شاه بازی خیال بازی»، «پرده راز»، «همای و همایون» و «آخرین برومند» آغاز کرد.

نگار عابدی متولد 18 بهمن 1349 در اهواز می باشد. بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ایرانی است که در رشته تئاتر از دانشکده هنر و معماری فارغ التحصیل شده است.

حمیدرضا نعیمی متولد سال ۱۳۵۳ نمایشنامه نویس، بازیگر و کارگردان تئاتر ایرانی، در سال ۱۳۷۶ مدرک کارشناسی ادبیات نمایشی و در سال ۱۳۷۹ مدرک کارشناسی ارشد بازیگری و کارگردانی را از دانشگاه  اسلامی آزاد اسلامی دریافت نمود.

مسعود آب پرور زاده 2 تیر 1340 در تهران، دانش آموخته کارگردانی سینما است. از فعالیت های وی میتوان به کارشناسی فیلمنامه و فیلم در بنیاد سینمایی فارابی و تاسیس کارگاه گسترش هنر و طراحی کلیپ های ایرانی اشاره کرد. 

آرش دادگر مدرس، کارگردان، بازیگر و دراماتورژ متولد 1352 صادره از شیراز است. فارغ التحصیل کارشناس بازیگری از دانشکده هنر و معماری در سال 1376 و کارشناسی ارشد کارگردانی از دانشگاه تربیت مدرس در سال 1382 است.

آناهیتا اقبال نژاد متولدسال 1350 از تهران است. تحصیلات وی کارشناسی نمایش از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران و کارشناسی ارشد کارگردانی، از دانشکده هنر دانشگاه تربیت مدرس است.

وحید موسائیان کارگردان ایرانی فیلم‌های کوتاه سینمایی و مستند می‌باشد. وی از اعضای آکادمی فیلم آسیا پاسیفیک می‌باشد و توانسته جوایز متعددی از جشنواره‌های ایرانی و خارجی کسب کند

جواد ارشاد، کارگردان، نویسنده و مدیر فیلم برداری سینما و تلویزیون، در آثاری همچون سریال تلویزیونی «دوردست‌ها»، سریال تلویزیونی «خاک گرم» و فیلم سینمایی «ماه‌پیشونی» فعالیت داشته است.

فارغ التحصیل لیسانس نمایش از دانشگاه آزاد و فوق لیسانس نمایش با گرایش ادبیات نمایشی از دانشگاه تربیت مدرس در سال 1381 می باشد.
سال 1380 اولین نمایشنامه خود به نام دوئتی کوتاه برای پاییز را چاپ کرد

فارغ‌التحصیل دانشگاه آزاد اسلامی با مدرک کارشناسی ارشد در رشتهٔ کارگردانی‌ست و فعالیت سینمایی خود را با فیلم همسفر مهدی فخیم زاده به عنوان دستیار کارگردان و برنامه‌ریز آغاز کرد.